Forum o Wildlife Park 2 i 3

Podyskutuj z nami o Wildlife Park 2!


#1 2012-03-02 12:29:18

 GoldenNove

http://img141.imageshack.us/img141/7953/18699644.png

Skąd: Handzlówka
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 207
Punktów :   
Zdrobnienie nicku: Gold, Golden, GN, GjeEn

Marine Park Empire

Marine Park Empire to druga, po Zoo Empire, strategia ekonomiczna z firmy Enlight Software, związana z budową, rozwojem i utrzymaniem wielkiego ogrodu zoologicznego. Tytuł ten zawiera wszystkie elementy znane z Zoo Empire, w tym zwierzęta, budynki i dekoracje, a ponadto, jak sugeruje nazwa, wprowadza do rozgrywki szereg nowych cech związanych z fauną i florą zamieszkującą ziemskie akweny wodne. Łącznie ilość zwierząt jaka może znaleźć się w naszym ośrodku powiększyła się o 28 gatunków (w sumie ponad 60), w tym ośmiornice, orki, płaszczki, wydry i różne egzotyczne ryby. Liczba budynków i atrakcji wzrosła zaś o 150 (do ponad 450) – mowa tu m.in. o oceanariach, basenach i szaleńczych zjeżdżalniach. Z większych nowości w stosunku do pierwowzoru, wymienić należy również udoskonalony interfejs użytkownika, pozwalający w jeszcze łatwiejszy sposób planować i rozbudowywać park oraz panować nad kluczowymi elementami finansowymi, jak zyski czy koszty utrzymania.

Autorzy programu przygotowali kampanię składającą się z 21 zadań jakim musimy podołać jako szef tego typu ośrodka, a także tryb zabawy free-form, gdzie można bez obaw rozkoszować się swoim dokonaniom. Ponadto dla osób, dla których jest to pierwszy kontakt z produkcją o tej tematyce, zaimplementowano sześć scenariuszy szkoleniowych, dzięki którym mogą poznać nawyki i zachowania poszczególnych zwierząt, jak również podstawowe czynniki ekonomiczne związane z prowadzeniem Zoo.

Rozgrywkę przedstawiono przy użyciu schludnego i estetycznego engine’u graficznego. Wszytko co widzimy wykonano w pełnym 3D, mamy też możliwość podziwiać swoje włości za pośrednictwem widoku z pierwszej i trzeciej osoby.


"Jestem nieuczciwy i możesz uczciwie liczyć na moją nieuczciwość." Jack Sparrow
"Czy niczego nie dostrzegasz? A raczej, czy dostrzegasz brak czegoś, co by można było dostrzec?" Jack Sparrow
"A teraz łażą za nami kamienie. Tego jeszcze nie było..." Jack Sparrow

Offline

 

#2 2012-03-02 15:14:10

 Szczurowata

http://i39.tinypic.com/rvbvpy.png

Skąd: ---
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 263
Punktów :   
Zdrobnienie nicku: Szczurcia
WWW

Re: Marine Park Empire

Miałam to kiedyś od koleżanki. Zwierzaki są bardziej realistyczne od tych w Wlp2 i mają lepsze zachowanie ale cała reszta... Porażka


Jestem moderatorem! Strzeż się morskiej zieleni, to mój kolor
Od teraz na forum panuje porządek! Cały spam i offtop będzie USUWANY!
Wszystkie posty, które naruszają regulamin, proszę raportować.
Wszelkie pytania kierować do mnie lub do szotoli

Offline

 

#3 2012-03-02 15:18:35

 GoldenNove

http://img141.imageshack.us/img141/7953/18699644.png

Skąd: Handzlówka
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 207
Punktów :   
Zdrobnienie nicku: Gold, Golden, GN, GjeEn

Re: Marine Park Empire

A zwłaszcza ludzie...


"Jestem nieuczciwy i możesz uczciwie liczyć na moją nieuczciwość." Jack Sparrow
"Czy niczego nie dostrzegasz? A raczej, czy dostrzegasz brak czegoś, co by można było dostrzec?" Jack Sparrow
"A teraz łażą za nami kamienie. Tego jeszcze nie było..." Jack Sparrow

Offline

 

#4 2012-03-02 15:34:54

 Szczurowata

http://i39.tinypic.com/rvbvpy.png

Skąd: ---
Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 263
Punktów :   
Zdrobnienie nicku: Szczurcia
WWW

Re: Marine Park Empire

I te badania... Wkurzały mnie i zawsze robiłam tak że budowałam zoo gdzie było nieskończenie wiele pieniędzy i najpierw prowadziłam badania a potem robiłam zoo. Ale to dzięki tej grze wciągnęłam się w Wlp 2


Jestem moderatorem! Strzeż się morskiej zieleni, to mój kolor
Od teraz na forum panuje porządek! Cały spam i offtop będzie USUWANY!
Wszystkie posty, które naruszają regulamin, proszę raportować.
Wszelkie pytania kierować do mnie lub do szotoli

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
badania słuchu lublin badania wady słuchu kancelaria komornicza praga południe Ciechocinek pokoje blog o biznesie